3 pok. | balkon | nowa inwestycja - Krowodrza - Mazowiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3 pok. mieszkania w nowej inwestycji - Krowodrza! CENA PROMOCYJNA DO KOŃCA MAJA!
Zakup bez podatku PCC i prowizji dla biura!

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w okolicy ul. Wrocławskiej. W pobliżu liczne punkty usługowo-handlowe: sklepy spożywcze, fitness, bank, poczta, apteka, restauracje, kluby, puby, plac targowy Nowy Kleparz, kawiarnie oraz krakowskie, zabytkowe uliczki tętniące życiem. Do Rynku Głównego – 1,5 km. Bliskość Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego PKP i PKS – 1,5 km. Bliskość licznych uczelni wyższych. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta – linie autobusowe i tramwajowe.

Mieszkanie znajduje się na terenie nowej inwestycji - zakończenie prac planowane na I kwartał 2024r. Do dyspozycji mieszkańców oddany będzie dwupoziomowy parking podziemny, komórki lokatorskie, 2 cichobieżne windy, stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych, monitoring na zewnętrznych częściach inwestycji a także pięknie zagospodarowane części wspólne w postaci ogrodu o wielkości aż 500 m2. Dodatkowo na parterze budynku znajdować się będą lokale usługowe oraz sklepy. Możliwość łączenia mieszkań w pionie lub w poziomie w celu uzyskania większego metrażu.

MIESZKANIE
Mieszkanie znajdować się będzie w nowej inwestycji w świetnej lokalizacji, w etapie którego oddanie zaplanowano na I kwartał 2024r. Na powierzchnię 60,68 m2 składać się będzie pokój z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, WC oraz korytarz. Do mieszkania przynależeć będzie balkon. Nieruchomość będzie oddana w stanie deweloperskim. Mieszkanie na 3 piętrze, natomiast są dostępne również lokale o podobnych parametrach na innych piętrach. Wymiary poszczególnych pomieszczeń na rzucie. Ekspozycja wschodnia. Ogrzewanie oraz ciepła woda - MPEC.
Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 64 000 zł lub 69 000 zł oraz komórki lokatorskiej w cenie 6-7tyś/m2.
Zakup bez podatku PCC i prowizji dla biura!

Część zdjęć przedstawia wizualizację - propozycję urządzenia.

W oferowanej inwestycji posiadam więcej mieszkań o różnych metrażach i układach - zapraszam do kontaktu.

CENA:
979 846 zł cena promocyjna obowiązująca do końca maja!


Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Katarzyna Śledź
T: (+48) 796 007 146
M: katarzyna@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.