Odnowione mieszkanie w świetnej lokalizacji! - Pasaż Krzysztofa Kolberga

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie z pięknym widokiem.

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Stawki w śródmieściu. Na osiedlu znaleźć możemy wiele terenów zielonych, a także plac zabaw dla dzieci. Jest to bardzo spokojne i ciche miejsce pomimo swojego śródmiejskiego usytuowania. Osiedle charakteryzuje się świetnym skomunikowaniem, wokół znajdziemy wiele przystanków autobusowych i tramwajowych, dodatkowo trasa do metra Dworzec Gdański i dworca kolejowego zajmie nam 10min pieszo. Jeszcze szybciej dostaniemy się do galerii "Arkadia". W pobliżu osiedla znajdziemy także wiele restauracji i punktów usługowych. Samo osiedle jest zamknięte, pod nadzorem pracowników ochrony.

OPIS:

Mieszkanie jest świeżo wyremontowane, na powierzchnie 65m składają się z 3 pokoje, kuchnia, łazienka oraz wc. Dodatkowo do dyspozycji mamy duży balkon oraz komórkę lokatorską. Okna ukierunkowane są na południowy zachód co gwarantuje świetne nasłonecznienie do późnych godzin wieczornych. Z samych okien możemy za to oglądać rozpościerającą się panoramę miasta. MIESZKANIE NA WYNAJEM OD LIPCA (BĘDZIE UMEBLOWANE)

CENA:

999 000zł

KONTAKT:

Hanna Sprawka
+48 796 795 136
hanna@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:
www.estatestreet.pl
Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.