4-pokojowe mieszkanie (umeblowane i wyposażone) - Stefana Banacha

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Oferujemy nowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie przy ul Banacha

LOKALIZACJA:
Mieszkanie położone jest przy ulicy Banacha w dzielnicy Prądnik Biały.
Wygodny dojazd do Al. 29 Listopada. W niedługim czasie zostanie oddana północna obwodnica Krakowa oraz trasa S7 co sprawi, że teren północnej części Krakowa jeszcze polepszy swoje walory komunikacyjne.
Dla najbliższej okolicy istotne zmiany to planowane na 2022 oddanie linii tramwajowej do Górki Narodowej oraz przebudowa Al. 29 listopada.
W najbliższym otoczeniu znajdują się żłobek, przedszkola, szkoła podstawowa, szkoły językowe. Na osiedlu znajduje się osiedlowa świetlica o powierzchni ok. 150m2 do wyłącznego użytku mieszkańców.
Załączone zdjęcia przedstawiają standard wykończenia wcześniejszych realizacji.

MIESZKANIE:
Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 5 -piętrowym bloku z 2020 roku.
Wykończone i wyposażone mieszkanie 4 pokojowe z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w garażu podziemnym. Ekspozycja: południe-wschód-północ
Mieszkanie zostanie wykończone i wyposażone.
Mieszkanie 65,3 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym (22 m2), 2 sypialni (12 m2, 12 m2), gabinetu (5m2), łazienki (5 m2) oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon (3,27 m2). W mieszkaniu są przeprowadzane prace remontowe, które zakończą się w grudniu 2021. W cenie mieszkania jest ujęte całe wyposażenie. Brak gazu. Czynsz administracyjny wynosi około 500zł.

Kupujący nie płaci podatku PCC.

CENA:

855240 zł
Garaż: 35000 zł


KONTAKT:

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.