Przestronne 3-pok. mieszkanie z dwoma balkonami! - Rozdroże

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie z dwoma balkonami – Os. Podwawelskie/Dębniki/Ludwinów!

LOKALIZACJA:

Doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 5 -10 minut, spacer na Stare Miasto do 20-30 minut). 3 minuty do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok centra biznesowe i biurowce takich firm jak: BUMA, HSBC, CH Robinson, Shell, Motorola, Ericsson, ING i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje, centrum handlowe Bonarka, Zakopianka, Uniwersytet Jagielloński Kampus. W okolicy między innymi: Wawel, Centrum Kongresowe ICE, Skałki Twardowskiego, Park Dębnicki, Zakrzówek, liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa co zapewni sprawne dotarcie do Lotniska w Balicach czy Zabierzów Business Parku.

APARTAMENT:

Oferowane na sprzedaż mieszkanie znajduje się na I piętrze budynku z 2002 roku. Na powierzchnię 70,12m2 składają się: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta i przedpokój. Wnętrze umeblowane i wyposażone - w cenie! Wnętrze funkcjonalne, przestronne i jasne. 3 ustawne pokoje z wyjściami na dwa przynależne do mieszkania balkony. W łazience wanna. Pojemne szafy oraz garderoba w przedpokoju. W lokalu zainstalowana klimatyzacja, instalacje tv i internetowe, okna PCV, ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Ekspozycja południe i północ. Dodatkowo możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym w sąsiednim budynku - 35.000 zł.

FILM:
https://youtu.be/6pETBGnMq3k

CENA:

860.000 zł + możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym 35.000 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.