Apartament na Starym Mieście | 79 m2| Klimatyzacja - Lubicz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:

Inwestycja Browar Lubicz położona jest w samym centrum Krakowa w bardzo bliskim sąsiedztwie Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego. Jest to jeden z najatrakcyjniejszych turystyczne obszarów. Bliskość licznych zabytków, punktów handlowych, galerii oraz wielu restauracji powoduje, że wiele osób chce się zatrzymywać w tym miejscu w czasie przyjazdów do Krakowa. Dodatkowym atutem jest bliskość komunikacji miejskiej raz samego dworca. Wszystkie te czynniki sprawiają, że jest to obszar bardzo atrakcyjny pod względem zakupu nieruchomości w celach inwestycyjnych.

APARTAMENT:

Prezentowany apartament znajduje się w ekskluzywnej inwestycji . Na metraż 79,5 m2 składa się salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka i przedpokój.
Mieszkanie o ekspozycji południowo zachodniej zapewnia doskonałe doświetlenie.
Apartament wykończony w najwyższym standardzie i wyposażony w niezbędne sprzęty.


CENA:
1 749 000 zł + 50 000 zł - miejsce garażowe i komórka lokatorska.


KONTAKT:
Michał Bliźniak
+48 796 795 661


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.