Prestiżowe 3 kawalerki w sercu Krakowa - Szpitalna - Szpitalna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Nowoczesne 3 kawalerki w urokliwej kamienicy na sprzedaż - 85 m2 - Szpitalna

LOKALIZACJA:

Apartamenty znajdują się na 1 piętrze w odnowionej kamienicy. Budynek znajduje się na ul. Szpitalnej obok Rynku Głównego. Taka lokalizacja daje wiele zalet dla codziennego życia: liczne punkty usługowe, najbliższa odległość od głównych atrakcji turystycznych Krakowa, mnogość restauracji każdego rodzaju, centra handlowe, siłownie i fitness oraz sąsiedztwo głównych arterii miasta. W bliskiej odległości znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe dające możliwość szybkiego poruszania się w każdym kierunku miasta.

Kamienica została wybudowana w 1929 roku a w roku 2000 przeszła całkowitą rewitalizacja, została zainstalowana winda, monitoring, recepcja oraz wewnętrzny pasaż. Kamienica jest jedną z najnowocześniejszych budynków na mapie Krakowa.

APARTAMENT:

Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze od strony wewnętrznego pasażu kamienicy. Zapewnia to spokój i cisze pomimo lokalizacji w samym centrum miasta. Na powierzchnię ponad 85 metrów kwadratowych składają się 3 osobne kawalerki. Cały apartament jest umeblowany i urządzony w wysokiej klasy meble i sprzęt. Każda kawalerka posiada własną kuchnie wyposażoną we wszystkie potrzebne sprzęty AGD. Łazienka wyposażona w prysznic, umywalkę oraz toaletę. W każdej łazience zainstalowano podłogowe ogrzewanie.
Apartamenty sprzedawane z widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Nieruchomości idealnie sprawdzają się pod całoroczny najem krótkoterminowy z uwagi na bliskość centrum.

WIRTUALNA WIZYTA:

https://youtu.be/lIJOuiO7xag

CENA:

2 203 500 zł

26 000 zł/m2

KONTAKT:

Daniel Gawdziński
tel: 796 795 039
daniel@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.