Rodzinne mieszkanie z 2 balkonami - Stare Podgórze - Orawska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Rodzinne, 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i systemem smart w nowej inwestycji w Starym Podgórzu

LOKALIZACJA

Stare Podgórze – klimatyczna dzielnica, idealne miejsce dla osób chcących żyć aktywnie w zielonej okolicy, jednocześnie ciesząc się szybkim dostępem do centrum Krakowa. W niedalekiej odległości miedzy innymi: Rynek Podgórski, Plac Wolnica, Bulwary Wiślane, Park Bednarskiego, Plac Bohaterów Getta, Forum przestrzenie, Centrum Kongresowe ICE. W kilka minut możemy dostać się na Kazimierz, czy Stare Miasto. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, a także mnóstwo świetnych restauracji i kawiarni. Sąsiedztwo Ronda Matecznego zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszystkich zakątków miasta.

INWESTYCJA

Starannie zaprojektowany 5-piętrowy budynek o wysokim standardzie wykończenia. W budynku reprezentacyjna recepcja. Do dyspozycji mieszkańców 2 w pełni wyposażone sale spotkań. Na terenie osiedla zielone patio oraz monitorowane stojaki rowerowe. Mieszkania wyposażone w wysokie okna, zapewniające rewelacyjne doświetlenie oraz system smart – w standardzie. Termin oddania IV kwartał 2023 r.

MIESZKANIE

Mieszkanie położone na 2 piętrze budynku. Na powierzchnię 86,04 m2 składają się salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, toaleta oraz przedpokój - wymiary poszczególnych pomieszczeń na rzucie. Do mieszkania przynależą 2 balkony. Ekspozycja południowo-zachodnia oraz północno-wschodnia. Mieszkanie wyposażone w system smart. Rewelacyjna propozycja do zamieszkania dla rodziny.

CENA
1 110 000 zł
62 500 zł - miejsce postojowe w garażu podziemnym (opcjonalnie)
Zakup bez prowizji i podatku PCC

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.
Szukasz innego układu? W ofercie posiadam inne 3 i 4 pokojowe mieszkania w tej inwestycji, zapraszam do kontaktu, razem wybierzemy najlepszą opcję.


KONTAKT:
Estera Paś
T: (+48) 796 795 242
M: estera@estatestreet.plSzczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.