Apartament 87 m2 w inwestycji Browar Lubicz - Lubicz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Apartament podzielony obecnie na dwa osobne mieszkania - wysoki standard

LOKALIZACJA:

Inwestycja Browar Lubicz położona jest w samym centrum Krakowa w bardzo bliskim sąsiedztwie Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego. Jest to jeden z najatrakcyjniejszych turystyczne obszarów. Bliskość licznych zabytków, punktów handlowych, galerii oraz wielu restauracji powoduje, że wiele osób chce się zatrzymywać w tym miejscu w czasie przyjazdów do Krakowa. Dodatkowym atutem jest bliskość komunikacji miejskiej raz samego dworca. Wszystkie te czynniki sprawiają, że jest to obszar bardzo atrakcyjny pod względem zakupu nieruchomości w celach inwestycyjnych.

APARTAMENT:

Prezentowana nieruchomość znajduje się w ekskluzywnej inwestycji Browar Lubicz. Jest to piękny budynek z terenem zamkniętym i ochroną. Nieruchomość będąca przedmiotem oferty składa się z dwóch osobnych nieruchomości - każdy Apartament skłąda się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni i łazienki z toaletą. Całość jest w pełni wyposażona i przygotowana w wysokim standardzie. Apartament wyposażony w dwuosobowe łóżko, sofę, stół z krzesłami. Apartament wykończony z najleopszych materiałów. Do jednej nieruchomości przynależy taras. Obecnie prowadzony najem długoterminowy.

Do nieruchomości przynależą dwie osobne komórki lokatorskie (w cenie nieruchomości) oraz miejsce w garażu podziemnym.

CENA:

1 770 000 zł

50 000 zł - miejsce postojowe

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

WIZUALIZACJA:
https://youtu.be/xz8s6Ti-SwU

KONTAKT:

Rafał Łuszcz
796 795 112
rafal@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.