Apartament w centrum - cztery pokoje. - Marcina Kasprzaka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Apartament w centrum Bliska Wola Tower - okazja - cztery pokoje.

LOKALIZACJA:
Na sprzedaż apartament usytułowany na Warszawskiej Woli, przy zbiegu ul. Kasprzaka i Al. Prymasa Tysiąclecia. To idealna lokalizacja dla ludzi ceniących komfort, przestrzeń oraz dla tych którzy prowadzą miejski tryb życia i mają wszystko w pobliżu: pracę, kawę po pracy, odebranie dzieci ze szkoły, wyjście do kina, spacer do parku, spotkanie z rodziną czy zakupy.
Projektanci szczególnie zadbali o część rekreacyjną osiedla: place zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe, boisko do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, badmintona i tenisa stołowego, czy będący ich dumą park fontann, które tańczą na placu zwanym Central Parkiem:)
W całym miasteczku na lokale usługowe przeznaczono prawie 7 tys. metrów kwadratowych. Na dachach części budynków powstaną zielone tarasy. Zastosowane są tu proekologiczne rozwiązania, np.: gromadzenie deszczówki, która posłuży pielęgnacji zieleni, i spowoduje zmniejszenie opłat za wodę.

Nieruchomość jest idealnie skomunikowana:
- aż: 16 linii autobusowych,
- zaledwie 3 km od centrum Warszawy,
- 8 km od lotniska Chopin,
- 3 km od Dworca Zachodniego,
- osiedle znajduje między stacją METRO DASZYŃSKIEGOA a kolejnej II linii – METRO PŁOCKA,
- blisko od czterech dużych centrów handlowych, takich jak: Galeria Blue City, Reduta, Wola Park czy Złote Tarasy,
- 12 min. komunikacją miejską do Starego Miasta,
- W niedalekiej odległości: Park Sowińskiego, Park Szymanowskiego, Park Moczydło.

APARTAMENT:
Powierzchnia apartamentu 90,23 m2. Znajduje się on 18/24 kondygnacji. Atut dodatkowy to klimatyzacja w każdym pomieszczeniu. Mieszkanie do oddania w stanie deweloperskim. Zdjęcia przedstawiają przykładowe wizualizacje. Zakończenie prac i oddanie mieszkania na początku czerwca tego roku.

CENA: 2 170 000 + czynsz ok 1200 zł

- garaż: Kondygnacja -2: 90 000 zł
- komórka 20 000 tys.
- balkon 18,10 m2


Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Mateusz Krakowiecki
T: (+48) 796 795 148
mateusz@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl
Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej