Świetna, jasna kawalerka, w zielonej okolicy! - Ziołowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia piękna, świetnie wyposażona kawalerka, zaraz przy Górnośląskim Centrum Medycznym im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Oferta tylko w EstateStreet!

LOKALIZACJA:

Kawalerka, w bloku, przy ul.Ziołowej 43A.
Lokalizację kawalerki, wyróżniają przede wszystkim, liczne tereny leśne, m.in.:
- Rezerwat przyrody Ochojec
-"Lawendowy Ogród" - zlokalizowany tuż za samym blokiem.

Do następnych atutów lokalizacji, należy doliczyć m.in. liczne sklepy m.in. "Centrum Handlowe Bażantowo", szpital, liczne punkty gastronomiczne, ale także przystanki autobusowe, pozwalające na łatwy dojazd komunikacją miejską, do każdej dzielnicy Katowic.
Lokalizację kawalerki, wyróżnia także powszechna cisza i spokój, od zgiełku miasta.

KAWALERKA:

Na powierzchnię 27 m2, składa się, przestronny salon, z dużym balkonem, z którego widok, pada na wspomniany wcześniej "Lawendowy Ogród", otwarta, w pełni wyposażona w sprzęt AGD kuchnia oraz komfortowa łazienka.

Blok oraz klatka schodowa, w której mieści się kawalerka, przechodzi aktualnie generalny remont, co sprawi, że standard bloku, stanie się znacznie wyższy.

Świetne miejsce dla studentów!

Dostępne od zaraz!


CENA:

1400 PLN

CZYNSZ

530 PLN

KAUCJA

3000 PLN


KONTAKT:

Jakub Guziński
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Real Estate Expert

T: (+48) 796 795 881
M: jakub@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.