Przestronne studio +parking - Wiślane Tarasy! - Grzegórzecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Wyjątkowy i bardzo piękny apartament w Wiślanych Tarasach!

LOKALIZACJA:

Idealna lokalizacja dla zamieszkania. Apartament znajduje się na jednym z najlepszych osiedle w Krakowie Wiślane Tarasy, przy Rondzie Grzegórzeckim, gdzie jest wszystko co jest potrzebne dla komfortowego życia. Najlepsza komunikacja w każda stronę Krakowa, do przystanku tramwajowego lub autobusowego, z którego można trafić do każdej części miasta, tylko 3 minut spacerem. W okolicy znajduje się duża ilość sklepów, restauracji, lokali obsługowych. Tuż przed budynkiem są Żabka, Biedronka, Bistro. Obok znajduje się Galeria Kazimierz.

APARTAMENT:

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Ma powierzchnie 42 m2 i składa się z: salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Apartament posiada najnowszy sprzęt, który jest potrzebny dla komfortowego zamieszkania.

FILM:

https://www.youtube.com/watch?v=nwDJdgMXei4

CENA:

1800 + 480(czynsz) + 200(opcjonalne miejsce postojowe w garażu podziemnym) + prąd

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację!

KONTAKT:

Izabela Migas
T: (+48) 796 795 101
M: izabela@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.