Przestronna kawalerka z balkonem, Ruczaj - Szuwarowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Duża kawalerka, dostępna od zaraz, świeżo odmalowana, Ruczaj !


LOKALIZACJA :

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 10-15 minut).
5 minuty spacerem do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok centra biznesowe i biurowce takich firm jak: HSBC, CH Robinson, Shell, Motorola, Ericsson, ING, UBS i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje, Kaufland, galeria Atut, centrum handlowe Bonarka, Zakopianka, Uniwersytet Jagielloński Kampus. W okolicy między innymi: Centrum Kongresowe ICE, Skałki Twardowskiego, Park Dębnicki, Zakrzówek, liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa co zapewni sprawne dotarcie do Lotniska w Balicach czy Zabierzów Business Parku.

MIESZKANIE :

Na powierzchnię 43 metrów składa się duży pokój, kuchnia z dwoma wejściami, jedno od pokoju, drugie od korytarza, korytarz z szafami zabudowanymi oraz łazienka. Mieszkanie na 1 piętrze z balkonem. Mieszkanie świeżo odmalowane, gotowe do wejścia. Miejsca parkingowe przed blokiem na ogólnodostępnej platformie

Spacer 3D
https://evryplace.com/embed/opdnon

OPŁATY:
1250 zł wynajem
750 zł administracja
prąd wg zużycia

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Wojciech Wasilewski
tel: +48 796 795 039
wojciech@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.