2pokojowy apartament w kamienicy - Rondo Mogilskie - Borowickiej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:
Kamienica, w której mieści się apartament znajduję się w ścisłym centrum. Doskonała lokalizacja dla osób, które chcą mieć wszystko w zasięgu ręki. Nieopodal budynku: Opera Krakowska, Uniwersytet Ekonomiczny, Szpital Uniwersytecki, Dworzec Główny, Galeria Krakowska i liczne punkty usługowo-handlowe. Dojście do najbliższego przystanku tramwajowego i autobusowego zajmuje zaledwie 2 minuty spacerem. Spacer do Rynku Głównego zajmuje około 10/15min. Pomimo bliskości centrum mamy tutaj spokój i ciszę.

APARTAMENT:
Prezentowany apartament o powierzchni 45m2 znajduję się na II piętrze odrestaurowanej kamienicy. Składa się z kuchni połączonej z salonem, sypialni oraz łazienki. Wysokość wszystkich pomieszczeń to 3,8m. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty użytku codziennego. Niewątpliwą zaletą jest ogrzewanie podłogowe, które pochodzi z sieci miejskiej. Zapraszam do obejrzenia wirtualnej wizyty.

WIRTUALNA WIZYTA:
https://www.youtube.com/watch?v=BRd6bQ2o0Po

CENA:
2 300 PLN czynsz + ok. 700 PLN czynsz administracyjny z opłatami za media
+ 77 PLN opłata za telewizję kablową wraz z internetem

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości!

KONTAKT:
Angelika Woszczyńska
T: (+48) 796-795-651
M: angelika@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego w celu uzyskania kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej.