2 pokoje - balkon + garaż - Bronowice - Smętna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:
Bronowice to niesamowicie atrakcyjny adres na mapie Krakowa. Ogrodzona inwestycja znajduję się przy ul. Smętnej, została wykończona w wysokim standardzie oraz wyposażona w takie udogodnienia jak: garaż podziemny i monitoring. Tuż obok znajduje się popularne centrum biurowe (Newton, Galileo, Edison). Dojazd do Starego Miasta zajmuje jedynie 15 min komunikacją miejską lub 10min samochodem. W pobliżu mamy do dyspozycji dużo terenów zielonych takich jak: krakowskie Błonia, Park Jordana i Młynówka Królewska. W sąsiedztwie sklepy (Galeria Bronowice, IKEA), restauracje, punkty usługowe. Doskonały wyjazd w kierunku autostrady zapewni sprawne dotarcie do Lotniska w Balicach.

APARTAMENT:
Oferowany na wynajem apartament znajduje się na I piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni, garderoby oraz łazienki. Niewątpliwym atutem jest przynależność balkonu do mieszkania. Wystarczy tylko otworzyć drzwi balkonowe i możemy cieszyć się otaczającą nas zielenią. W sypialni znajduje się łóżko, które nie jest uwzględnione na zdjęciach. Zapraszam do obejrzenia wirtualnej wizyty.

WIRTUALNA WIZYTA:
https://studio.youtube.com/video/-Q4tIEff5Zc/edit


CENA:
1 900 PLN czynsz+ 390 PLN czynsz administracyjny + prąd
+ miejsce parkingowe w garażu podziemnym + komórka lokatorska – 200 PLN

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Angelika Woszczyńska
T: (+48) 796-795-651
M: angelika@estatestreet.plSzczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatny kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej.