50m2, 2pok, 2 balkony-Podgórze! - gen. Henryka Dąbrowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Świetny, nowy apartament, świeżo wykończony w nowo wybudowanych Apartamentach Dąbrowskiego. Świetna lokalizacja !

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu Apartamenty Dąbrowskiego. Apartament położony jest w świetnej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (spacer na Stare Miasto 15 minut). 3 minuty pieszo do tramwaju który zapewnia świetny dojazd do każdego miejsca w Krakowie. Oprócz bliskości centrum, można tutaj poczuć klimat właściwy jedynie dla Starego Podgórza. W okolicy: Plac Bohaterów Getta, Park Bednarskiego, modne w ostatnim czasie Rynek podgórski oraz ulica Nadwiślańska.

APARTAMENT:

Apartament świeżo wykończony. Jego powierzchnia to 50m2. Znajduje się w nim pokój dzienny wraz z otwartą kuchnią, przestronna sypialnie i łazienka. Z pokoju dziennego oraz sypialni wychodzą dwa osobne balkony o dużej powierzchni, idealne na wypoczynek na świeżym powietrzu. Mieszkanie w pełni umeblowane, a kuchnia wyposażona w sprzęt AGD tj. zmywarka, zlew, okap, blat drewniany, piekarnik oraz lodówka z zamrażarką. Meble w pokoju dziennym z litego drewna, odnowione i świeżo wytapicerowane. Dostępne od 30.06.2022r.

WIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=SrQ6NlHKbrE

CENA:

2800zł + 550zł czynsz + prąd wg. zużycia

KONTAKT:
Julia Kubacka
tel: 796 795 696
j.kubacka@estatestreet.pl

___________
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.