Mieszkanie z ogródkiem Wola Justowska ! - Niezapominajek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Przyjemne mieszkanie z ogródkiem na Woli Justowskiej !

LOKALIZACJA:
Mieszkanie zlokalizowane jest w znanej i prestiżowej dzielnicy- Woli Justowskiej, którą wyróżniają nie tylko prestiżowe wille, ale również piękne parki. W okolicy nie brakuje terenów zielonych: las Zwierzyniecki, park Decjiusza, błonia krakowskie, kopiec Kościuszki, kopiec Piłsudskiego, rzeka Wisła. Bogato rozwinięta również infrastruktura handlowo-usługowa najwyższej jakości - liczne sklepy i lokale usługowe w okolicy, to dodatkowe atuty miejsca. Świetnie rozwinięta komunikacja miejska, w pobliżu przystanek autobusowy, ułatwią przemieszczanie się. Mieszkając w tej okolicy, nowy najemca będzie się czuł wyjątkowo i bezpiecznie.

APARTAMENT:
Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, garderoby oraz łazienki i osobnej toalety. Pomieszczenia są wyposażone w najpotrzebniejsze meble oraz sprzęty. Z salonu mamy wyjście na taras wraz z małym ogródkiem, dzięki czemu można wypocząć na świeżym powietrzu w każdej chwili i cieszyć się odrobiną zieleni.

CENA:
1600 PLN + 1000 PLN czynsz adm. + prąd + internet

Polecam serdecznie i zapraszam do kontaktu

KONTAKT:
Gabriela Surga
T: (+48) 796 795 946
M: gabriela@estatestreet.pl
-------------------------
Szczegółowe informacje, dotyczące oferty oraz nieruchomości, niepublikowane na portalach internetowych znajdą państwo na stronie:

www.estatestreet.pl