3 osobne pokoje + balkon - Bronowice - Heleny Modrzejewskiej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

POLECAM:
Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Modrzejewskiej


LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się przy ulicy Modrzejewskiej, nieopodal ulicy Opolskiej. Doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta. W pobliżu pętla autobusowa, gwarantująca dostanie się w każdy zakątek Krakowa. Nieopodal znajduje się Galeria Bronowice, IKEA, Castorama, OBI, Park Wodny, stacje benzynowe, apteka, księgarnia, biurowce Edison, Newton, Galileo, Quattro Business Park i inne biurowce. Lokalizacja ta umożliwia łatwy i szybki dostęp do autostrady A4 oraz dróg wylotowych z Krakowa.


APARTAMENT:
Prezentowany Apartament o powierzchni 80m2 składa się z trzech osobnych pokoi, kuchni połączonej z jadalnią, łazienki oraz osobnej toalety. Niewątpliwym atutem jest przestronny balkon. Wystarczy tylko otworzyć drzwi balkonowe i możemy cieszyć się poranną kawą na świeżym powietrzu. Pomieszczenia są przestronne, jasne i przytulne. Serdecznie zapraszam do obejrzenia wirtualnej wizyty.

*Mieszkanie dostępne od października.

WIRTUALNA WIZYTA:
https://www.youtube.com/watch?v=_jUjHMu53I0&feature=youtu.be


CENA:
3 900 PLN czynsz najmu + media


Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości!


KONTAKT:
Angelika Woszczyńska
T: (+48) 796-795-651
M: angelika@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.