Dodaj swoją nieruchomość

  Po otrzymaniu zlecenia, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółowych informacji dotyczących nieruchomości
  oraz podpisania umowy.

  Wysyłając do nas formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych
  w celu realizacji kontaktu i przedstawienia oferty
  Klauzula informacyjna RODO

  Nasza oferta

  Kupno Kupno

  Niezależnie od tego, czy szukasz domu, czy mieszkania, biura, czy kamienicy – jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Nasz specjalista znajdzie dla Ciebie idealną nieruchomość, korzystając ze współpracującej z nami kancelarii notarialnej zaoszczędzisz na opłatach, a doradca kredytowy zapewni finansowanie nieruchomości na najkorzystniejszych warunkach, jakie obecnie są do uzyskania na rynku.

  Sprzedaż Sprzedaż

  Sprzedaż nieruchomości to nasza specjalność. Wiemy co zrobić, aby przeprowadzić transakcję sprawnie, na korzystnych warunkach, a przede wszystkim bezpiecznie. Filmy z drona, profesjonalne sesje zdjęciowe, banery i marketing oferty – od portali internetowych po bilboardy. Działamy z rozmachem i skutecznie. Niezależnie czy sprzedajesz kawalerkę czy biurowiec. Z nami jesteś w dobrych rękach.

  Najem Najem

  Powiedz nam o swoich potrzebach, a my dopasujemy do Ciebie idealną nieruchomość. Decyzja o wynajęciu mieszkania zadecyduje o komforcie Twojego życia w najbliższych miesiącach i latach. Pozwól specjalistom doradzić sobie w tym procesie. Razem znajdziemy idealne lokum, uzgodnimy korzystne warunki umowy najmu i zadbamy o bezpieczeństwo transakcji.

  Wynajem Wynajem

  Jeśli zależy Ci na sprawnym wynajmie swojej nieruchomości w korzystnej cenie, a jednocześnie wysoko cenisz sobie bezpieczeństwo transakcji – możemy Ci pomóc. Nasz specjalista przygotuje profesjonalną ofertę wynajmu, która trafi do tysięcy klientów, w tym do pracowników współpracujących z nami korporacji.

  Zarządzanie Najmem Zarządzanie

  Zarządzanie najmem to nasza usługa premium. Jest dedykowana dla osób, które oprócz bezpieczeństwa transakcji cenią również swój czas. Decydując się na zarządzanie najmem w EstateStreet już nigdy więcej nie będziesz musiał myśleć o rozliczeniach z administracją, usterkach, nieterminowych płatnościach, czy nieuczciwych najemcach. Usiądź i odpocznij, my zajmiemy się wszystkim.

  Doradztwo Kredytowe Doradztwo

  Nasz doradca kredytowy to osoba z 16-letnim doświadczeniem w zakresie obsługi kredytów hipotecznych. Współpracujemy ze wszystkimi bankami, oferujemy najkorzystniejsze warunki i brak prowizji, a wnioski kredytowe zostaną dostarczone do Ciebie pod wskazany adres bez konieczności wizyt w oddziałach banków. 96% naszych klientów otrzymuje pozytywne decyzje kredytowe. Sprawdź ile możesz zyskać!