2-pok. mieszkanie na zamkniętym osiedlu; Wrocław - Strzegomska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

POLECAM!

Dwupokojowe, przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu; Wrocław, Fabryczna.

LOKALIZACJA:

Położona przy ulicy Strzegomskiej inwestycja oddana została do użytku w 2010 roku. Charakteryzuje się spokojem i bezpieczeństwem jakie zapewnia teren zamknięty osiedla. W bliskim sąsiedztwie znajduje się wiele budynków biurowych, uczelnia wyższa i szkoła policealna co łączy się z dużym popytem na najem nieruchomości w tej okolicy. W niedalekiej odległości zlokalizowane są punkty handlowe, usługowe czy gastronomiczne na czele z jednym z największych centrów handlowych w Polsce czyli Galerią Magnolia. Bliskość dworca kolejowego, przystanków autobusowych i tramwajowych połączona w biegnącą niedaleko ulicą Legnicką i szybkim dojazdem do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia sprawia, że jest to świetny punkt pod względem komunikacyjnym.

MIESZKANIE:

Będąca przedmiotem oferty nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze budynku z windą. Na powierzchnię 57,5 metra kwadratowego składa się przedpokój, osobna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka z toaletą. Integralną częścią mieszkania jest prawie czterometrowy balkon. Mieszkanie jest przestronne i jasne. Aktualne zagospodarowanie przestrzeni pozwala na zmianę układu i uzyskanie trzech pokoi z aneksem kuchennym. Wszystkie instalacje i okna są w dobrym stanie a odnowienia wymaga wnętrze. Do wyłącznego użytku mieszkańców jest parking na ternie osiedla.

CENA:

470 000 zł

Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:

Łukasz Kubaszewski
796 795 478
lukasz@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Copy link
Powered by Social Snap