x_Zespół

Estera Paś

Estera Paś

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 242
E-mail:
estera@estatestreet.pl

Profil agenta
Filip Kanar

Filip Kanar

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 277
E-mail:
f.kanar@estatestreet.pl

Profil agenta
Filip Korpacki

Filip Korpacki

Stanowisko:
Dyrektor oddziału, Manager ds. sprzedaży
Telefon:
796 795 896
E-mail:
filip@estatestreet.pl

Profil agenta
Gabriel Rymar

Gabriel Rymar

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 335
E-mail:
g.rymar@estatestreet.pl

Profil agenta
Gabriela Surga

Gabriela Surga

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 946
E-mail:
gabriela@estatestreet.pl

Profil agenta
Izabela Migas

Izabela Migas

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 101
E-mail:
izabela@estatestreet.pl

Profil agenta
Katarzyna Śledź

Katarzyna Śledź

Stanowisko:
Specjalista ds. Nieruchomości
Telefon:
796 007 146
E-mail:
katarzyna@estatestreet.pl

Profil agenta
Izabela Pisula

Izabela Pisula

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 739
E-mail:
izabela.pisula@estatestreet.pl

Profil agenta
Jakub Guziński

Jakub Guziński

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 924
E-mail:
jakub@estatestreet.pl

Profil agenta
Jakub Syczyński

Jakub Syczyński

Stanowisko:
Manager ds. sprzedaży
Telefon:
796 795 258
E-mail:
kuba@estatestreet.pl

Profil agenta
Copy link
Powered by Social Snap