x_Zespół

Angelika Woszczyńska

Angelika Woszczyńska

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 651
E-mail:
angelika@estatestreet.pl

Profil agenta
Magdalena Pieniążek

Magdalena Pieniążek

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795
E-mail:
magdalena@estatestreet.pl

Profil agenta
Volodymyr Novosad

Volodymyr Novosad

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 018
E-mail:
volodymyr@estatestreet.pl

Profil agenta
Sebastian Wąsala

Sebastian Wąsala

Stanowisko:
Starszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 876
E-mail:
sebastian@estatestreet.pl

Profil agenta
Rafał Łuszcz

Rafał Łuszcz

Stanowisko:
Starszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 112
E-mail:
rafal@estatestreet.pl

Profil agenta
Piotr Zwyrtek

Piotr Zwyrtek

Stanowisko:
Starszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 278
E-mail:
p.zwyrtek@estatestreet.pl

Profil agenta
Patrycja Cieszyńska

Patrycja Cieszyńska

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 180
E-mail:
patrycja@estatestreet.pl

Profil agenta
Mikołaj Kobyłecki

Mikołaj Kobyłecki

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 796 059
E-mail:
mikolaj@estatestreet.pl

Profil agenta
Michał Rajzer

Michał Rajzer

Stanowisko:
Manager ds. sprzedaży
Telefon:
796 795 517
E-mail:
michal@estatestreet.pl

Profil agenta
Michał Martosz

Michał Martosz

Stanowisko:
Manager ds. sprzedaży
Telefon:
796 795 634
E-mail:
m.martosz@estatestreet.pl

Profil agenta
Copy link
Powered by Social Snap