x_Zespół

Michał Bliźniak

Michał Bliźniak

Stanowisko:
Manager ds. sprzedaży
Telefon:
796 795 661
E-mail:
m.blizniak@estatestreet.pl

Profil agenta
Mateusz Ostrogłowa

Mateusz Ostrogłowa

Stanowisko:
Dyrektor oddziału, Starszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 043
E-mail:
m.ostroglowa@estatestreet.pl

Profil agenta
Mateusz Krakowiecki

Mateusz Krakowiecki

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 148
E-mail:
mateusz@estatestreet.pl

Profil agenta
Martyna Salomon

Martyna Salomon

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 875
E-mail:
m.salomon@estatestreet.pl

Profil agenta
Marcelina Rapacz

Marcelina Rapacz

Stanowisko:
Project Manager
Telefon:
796 795 924
E-mail:
info@estatestreet.pl

Profil agenta
Małgorzata Majka

Małgorzata Majka

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 318
E-mail:
malgorzata@estatestreet.pl

Profil agenta
Magdalena Ciombor

Magdalena Ciombor

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 233
E-mail:
m.ciombor@estatestreet.pl

Profil agenta
Artur Olejniczak

Artur Olejniczak

Stanowisko:
Właściciel
Telefon:
796 795 894
E-mail:
artur@estatestreet.pl

Profil agenta
Hanna Sprawka

Hanna Sprawka

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 136
E-mail:
hanna@estatestreet.pl

Profil agenta
Dmytro Senczuk

Dmytro Senczuk

Stanowisko:
Młodszy specjalista ds. nieruchomości
Telefon:
796 795 720
E-mail:
dmytro@estatestreet.pl

Profil agenta
Copy link
Powered by Social Snap